kiss Přístrojová péče

kiss Přístrojová péče

Trvalá epilace IPL

Co je to trvalá epilace?

Trvalou epilaci (někdy také nesprávně nazývanou jako depilace) provádíme pomocí převratné technologie kombinující intenzivní pulzní světlo s bipolární radiofrekvencí. Ošetření je bezbolestné, neinvazivní a po několika opakováních vysoce účinné.

Jak to funguje?

Energie pocházející z xenonového světla je absorbována pigmentem chloupku. Přenesená energie pak zničí jeho kořen a tento chloupek již dále neroste.

Ošetření pomocí intenzivního pulzního světla (IPL) zlikviduje kořínek chloupku pouze v případě, že chloupek je ve fázi růstu. Pokud je chloupek v klidové fázi, vypadne během ošetření. Protože ale nedojde k narušení jeho kořínku, vyroste znovu. Pro dosažení maximálních výsledků je tedy ošetření několikrát zopakovat.

Jak probíhá trvalá epilace?

Samotný zákrok je velice komfortní a snadno snesitelný. Epilace jedné partie trvá přibližně 10 – 30 minut v závislosti na rozměrech ošetřované plochy.

Procedura je bezbolestná – během ošetření pocítíte pouze lehké ťukání. V aplikátoru IPL je zabudován chladicí systém, který nejbližší okolí pokožky je aktivně ochlazuje a tím ji chrání před teplem vycházejícím z hlavice IPL.

Jak se mám na proceduru připravit? Čekají mě po ošetření nějaká omezení?

 • Pro vyšší účinnost ošetření nechte chloupky dorůst do 2 – 3 mm.
 • Po celou dobu navštěvování procedur chloupky netrhejte, pouze holte.
 • Vyhněte se opalování na přírodním slunci i v soláriu.
 • Ošetření si naplánujte – provádí se většinou od září do června.
 • Po absolvování procedury se aktivně chraňte před sluncem a používejte krém s ochranným faktorem 50+.

Jaké partie ošetřujeme?

Trvalou epilace provádíme pro tyto partie:

 • horní ret, oblast mezi obočím, tváře, brada
 • podpaží
 • třísla, intimní partie
 • předloktí, ramena, paže nebo celé ruce
 • hýždě, lýtka, stehna nebo celé nohy
 • celá záda
 • pánské vousy

Cena služby je stanovena vždy před ošetřením. V ceníku jsou uvedeny orientační ceny ošetření. Konečná cena ošetření je kalkulována vždy podle rozsahu ošetřované oblasti a poštu kliků.

horní ret
500 Kč

brada včetně podbradku
1000 Kč

horní ret + brada
1200 Kč

lýtka + holeně
3000 Kčstehna
3000 Kč

lýtka + stehna
4000 Kč

podpaží
1200 Kč

třísla
1500 Kč

brazilka včetně třisel
3000 Kč

předloktí
1300 Kč

celé ruce
2000 Kč

celá záda
4000 Kč

LIFT stimulační ultrazvuk

NEINVAZIVNÍ LIFTING OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU

Jak vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga a bez jizev? Zvolte facelift holywoodských hvězd…

Intenzivní stimulační ultrazvukové vlny zajistí jedinečný anti aging, zpomalí stárnutí a efekt omlazení. Získáme výrazný liftingový efekt a kůže je zpevněna zevnitř. Ošetření je vhodné i pro klientky s rozšířenými žilkami.

LIFT unikátní technologie efektivně bojuje se známkami stárnutí a projevy zemské gravitace na naší pokožce. Pokožka po ošetření reaguje tvorbou nového kolagenu, díky které se postupně zpevní a vypne. Svrchní část pokožky přitom zůstává neporušená.

Ošetření trvá 30-90 minut. Finální výsledek se vyvíjí po dobu následujících 2-3 měsíců. Výsledek přetrvává až několik let.

Jak to funguje – průběh ošetření?

LIFT intenzivní technologie působící ultrazvukovými vlnami poskytuje nízkou hladinu tepla pod povrchem kůže pro podporu růstu stimulace kolagenových vláken. Na pokožku certifikovaný specialista přiloží hlavici, kterou jsou vysílány cílené ultrazvukové pulzy. Svrchní části kůže zůstávají nedotčené. Pokožka reaguje na danou energii stažením a současně tvoří nový kolagen, díky kterému se pokožka zpevní a vypne.

Výsledky ošetření
 • Po jediném ošetření nastartuje regenerativní proces v pokožce
 • Zpevnění a vypnutí ochablé pokožky se vyvíjí 2-3 měsíce
 • Aktivuje se tvorba nového kolagenu
 • Odstraňuje vrásky na čele, kolem očí, úst atd.
 • Nadzvedne kontury obou tváří
 • Zlepší pružnost a tvarování kontur
 • Odstraňuje vrásky na krku a dekoltu

Je vhodná pro ženy a muže do 75 let, ale také jako prevence stárnutí pro klientelu od 30 let. )

Kontraindikace

 • srdeční onemocnění, kardiostimulátor
 • diabetes
 • epilepsie a další neurologická onemocnění
 • aktivní infekce
 • těhotenství
 • onkologická onemocnění
 • kovové implantáty v místě aplikace
 • metabolická onemocnění

lifting obličeje
5900 Kč

lifting obličeje a krku
6900 Kč

lifting obličeje, krku a dekoltu
(+ dárek) 8900 Kč


Thermo ultra radiofrekvence

Co je to ULTRA Radiofrekvence?

Chcete vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga, bolestivých zákroků a rekonvalescence? Řešením je světová novinka metodách omlazování – procedura zvaná ULTRA RF. Tato nová metoda pochází ze Spojených států a nyní získává velkou popularitu i v Evropě. Termáž zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby pro udržení mladistvého vzhledu.

Výsledkem tohoto neinvazivního liftingu je vypnutí pokožky a zlepšení její kvality díky tvorbě výrazného množství nového kolagenu. Zjemnění vrásek a mladistvý vzhled přetrvává i několik let. Tato procedura dosahuje během jediného zákroku takových výsledků, jako několikahodinová náročná plastická operace s dlouhými měsíci pro rekonvalescenci.

Technologie ULTRA RadioFrekvence

V naší tváři se zrcadlí mnoho příběhů. Zatímco vrásky mohou hovořit o zkušenostech, ochablé kontury tváře většinou spíše vypovídají o únavě. Mezi příznaky stárnutí patří snížená elasticita kůže způsobená zpomalenou produkcí kolagenu. Jedinou možností, jak řešit tento problém, byla doposud plastická chirurgie.

Termáž představuje novou neinvazivní (nechirurgickou) technologii, která radiofrekvenční tepelnou energií podporuje tvorbu kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zatímco svrchní části pokožky jsou ochlazovány. ULTRA RF zpevňuje a vypíná kůži. Současně spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu zodpovědného za pevnost kůže a za její mladistvý vzhled. ULTRA RF tak využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu.

Jak ošetření ULTRA RadioFrekvence probíhá?

Doba potřebná pro jedno ošetření závisí na ošetřované oblasti těla, zpravidla však zabere 30 – 60 minut. Jedná se o bezbolestnou proceduru, pouze velmi citliví jedinci mohou místy pociťovat lehké štípnutí. Klient vnímá krátké chladivé doteky prokládané krátkým pocitem tepla, které indikuje stimulaci tvorby kolagenu. Zákrok nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci. Termáž lze použít i ke zpevnění kůže na těle, či dokonce k dočasnému zmírnění celulitidy.

O přístroji - Schváleno vládní institucí a ověřeno klienty ULTRA RF je jediný přístroj na trhu schválený Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv USA (FDA) pro neinvazivní lifting na všech partiích těla (obličeje, rukou, nohou a břicha), kde došlo k ochabnutí pokožky.

lifting obličeje
(+ dárek)5000 Kč

lifting obličeje a krku
6500 Kč

lifting obličeje, krku a dekoltu
(+ dárek)7900 Kč

kiss Přístrojová peče

ICE SHAPING
Kryolipolýza – zmražení tukových buněk

Kryolipolýza – zmrazení tukových buněk je nejefektivnější metodou odbourání podkožního tuku, při které nedochází k mechanickému (invazivnímu) zásahu do těla. Ošetření je zcela neinvazivní a pro tělo zcela přirozené. Ošetření kryolipolýzou minimálně zatěžuje organismus. Principem kryolipolýzy je zmrazení tukových buněk a jejich následné odplavení lymfatickým systémem. Výzkumy dokázaly, že podchlazení tkáně vede k vysoce efektivní lipolýze – procesu odbourávání tukových zásob. Jedná se o maximálně efektivní, bezpečný a pro tělo zcela přirozený zákrok bez vedlejších účinků. K odstranění tukových zásob dochází postupně a tělo tak není téměr vůbec zatěžováno.

Vyzkoušejte i vy tento aktuálně nejmodernější způsob hubnutí a zbavte se tukových usazenin. Během 1 ošetření dochází k úbytku tukových usazenin 25 – 45%!

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Na ošetřovanou partii je umístěna bezpečnostní membrána, která chrání povrch pokožky před zmražením a chlad proniká až do hlubokých struktur pokožky. Aplikace vychází s výzkumu, že tukové buňky jsou náchylnější k zmrazení než ostatní buňky. Přiložíme aplikační koncovku, tzv.transducér. Dochází k vakuovému sání určené oblasti s tukovými usazeninami a následně k řízenému ochlazování. Tukové buňky jsou náchylné k ochlazování díky saturovaným mastným kyselinám. Nedochází tedy k poškození okolní tkáně. Ostatní periférní nervy, krevní žilky, melanocyty a další zůstávají netknuté. V průběhu ošetření pociťujete zpočátku mírný tlak a lokalizovaný pocit chladu, obojí však po několika minutách ustupuje a ošetření je příjemné.

PARTIE VHODNÉ PRO APLIKACI

Kryolipolýza je vhodná pro všechny partie Vašeho těla, které lze nasát do aplikační hlavice. Nejčatěji se ošetřuje břicho, boky, vnější a vnitřní stehna, banánky pod zadečkem, vnitřní část paží, spodní část zad.

VÝSLEDKY OŠETŘENÍ

Výsledky vždy záleží na reakci těla. Podle klinických studií dochází k redukci podkožní tukové tkáně o 25 -45 % během 2-4 týdnů. To zhruba odpovídá redukci tukové vrstvy o 1-5 cm. Ošetření se provádí vždy maximálně 4 partiích během 1 aplikace. Ošetření 1 partie trvá 45 minut. Doporučuje se ošetření určené partie zopakovat po 4-6 týdnech.

Ošetření kryolipolýzou je považovano za srovnatelné s běžnou liposukcí. Má však nesporné výhody, protože nevyžaduje rekonvalescenci, je bezbolestná a jedná se o nechirurgický zásah do těla.

Nezapomeňte se předem informovat o kontraindikacích u Vašeho dermálního specialisty!

1 nasátí
3500 Kč

balíček 2 nasátí
5000 Kč

balíček 4 nasátí
7500 Kč