Prodlužování řas

Metoda řasy na řasu
Metoda řasy na řasu

Metoda "řasa na řasu"

Je to prodlužování řas, kdy je přilepena jedna umělá řasa na jednu přírodní řasu.

Je to prodlužování řas, kdy je přilepena jedna umělá řasa na jednu přírodní řasu. Tím řasa prodlouží a chová se společně s prodlouženou řasou úplně přirozeně. Po prodlužování řasy jsou odolné vůči vodě, potu, slzám i bazénovému chlóru. Zároveň jsou řasy silné a dlouhé, krásně natočené, bezpečně k pokožce, očím a kontaktním čočkám.

Objemové řasy 2D
Objemové řasy 2D

Objemové řasy 2D

Aplikací dvou velice jemných řas na vaši jednu řasu je vytvářen efekt výrazného krásného pohledu při zachování naprosto přirozeného výrazu. Mezi největší přednosti patří lehkost řas. Oproti technice řasa na řasu používáme na objemové řasy tenčí a lehčí materiál, který nezatěžuje přírodní řasu a déle vydrží.

Omjemové rasy 3D
Omjemové rasy 3D

Objemové řasy 3D

Metoda při které se na každou přírodní řasu lepí 3 umělé. Je vhodná pro všechny. Hodně ji využívají ženy které mají málo řas na oku, ale i ty které chtějí objemnější řasy. Tato metoda je momentálně naprosto nejoblíbenější, už jenom z důvodu, že klientkám daleko lépe drží, oproti metodě řasa na řasu a zároveň je nošení těchto řas daleko příjemnější a pocitově lehčí. Používá se méně lepidla a díky tomu je šetrnější k očím klientky. 

Hollywoodský objem
Hollywoodský objem

Hollywoodský objem

Nejnovější trend prodlužování řas pro vytvoření okouzlujícího pohledu hollywoodských krásek. Jedná se o aplikaci vějířku (4 a více ) nejjemnějších řas na každou přírodní řasu. I přes skutečně velký objem řas je na sobě neucítíte. Jedná se totiž o jednu z nejkomfortnějších metod.

Ceník

První aplikace (řasa na řasu).                        

Doplnění do měsíce: 750 Kč

Doplnění po měsíci: 800 Kč


1200 Kč

3D objem

Doplnění: 1 050 Kč

1800 Kč

Spodní řasy

600 Kč

Barvení nebo úprava obočí


500 Kč

2D objem

Doplnění: 850 Kč

1500 Kč

Hollywoodský objem

Doplnění: 1 200 Kč


2000 Kč

Odstranění řas

200 Kč